DeepCool PN850M Gamer Storm 850W 80+ Gold Certified Fully Modular ATX Power Supply, 120mm Fan, Japanese Capacitors, DCtoDC, ATX12V V3.1, 100,000 MTB R-PN850M-FC0B-JGAU
SKU:429329
MPN:R-PN850M-FC0B-JGAU Link
Manufacturer:https://www.deepcool.com/
Brand: Deepcool
Warranty:Standard Manufacturer's Warranty
Availability:
In stock
Fright Estimate
DESCRIPTION
The DeepCool PN850M is a new power supply that meets the latest Intel ATX 3.1 and PCIe 5.1 standard. With a dedicated 12V-2x6, 5 EPS/PCIe ports, the PN850M provides stable power for a wide range of modern high-power components.
DeepCool PN850M Gamer Storm 850W 80+ Gold Certified Fully Modular ATX Power Supply, 120mm Fan, Japanese Capacitors, DCtoDC, ATX12V V3.1, 100,000 MTB